Europos farmacijos studentų asociacija

Europos farmacijos studentų asociacija jungia visas Europos farmacijos studentų sąjungas, kurios reprezentuoja daugiau nei 100 000 studentų 37-iose Europos šalyse. 

Kiekvienas SFD narys yra ir EPSA narys, todėl gali dalyvauti visuose organizuojamose renginiuose ir projektuose!

Daugiau apie visas EPSA veiklas galite rasti čia.

 
Renginiai

EPSA organizuoja ir dalinasi įvairiais tarptautiniais renginiais užtikrinant, kad kiekvienas farmacijos studentas ras ką nors įdomaus sau!

Rudens asamblėja vyksta kiekvieną spalį, o metinis kongresas - kiekvieną balandį. Abu iš jų vyksta 7 dienas, kurios yra pilnos renginių kaip generalinė asamblėja, workshop'ai, paskaitos, turistinės kelionės ir bendravimas us farmacijos specialistais. Taip pat yra gausu socialinių renginių, kaip EPSA Gala vakarienė ir tarptautinė naktis.

Tai renginys, vykstantis Europos parlamente, Briuselyje, kiekvienais metais vasario arba kovo mėnesį. Tai renginys, kurio metu EPSA diskutuoja apie įvykusius renginius ir pasiekimus su Europos institucijomis, profesionalų organizacijomis ir kompanijomis.

Vasaros universitetas yra puiki proga studentams išmokti juos dominančiomis temomis vasaros metu. Tai kombinacija tarp universiteto ir vasaros atostogų - ne tik gausybė paskaitų, kurias galima pasirinkti, bet ir smagiai praleisti laiką.

 
Projektai ir kampanijos
Visuomenės sveikata

EPSA nuolatos organizuoja visuomenės sveikatos kampanijas, kurios ne tik primena apie įvairias ligas, bet ir skatina studentus gilinti savo žinias įvairiomis sveikatos temomis. Anksčiau organizuotas kampanijas galite rasti čia.

Webinarai

Tai EPSA organizuojamos internetinės paskaitos, kurias veda savo srities profisionalai. Webinarų platforma leidžia matyti skaidres, bendrauti su kalbėtoju ir užduoti įvairius klausimus.

Mokslo diena - platforma, kurioje studentai gali dalintis savo žiniomis ir moksliniais pasiekimais. Studentai gali pristatyti savo darbus per stendinius pranešimus ar Powerpoint prezentacijas.

 
Publikacijos

Tai leidinys, apžvelgiantis asociacijos naujienas, kaip EPSA renginiai ir projektai, kurie yra naudingi farmacijos studentams.

Projektas skirtas dalintis mokslo naujienomis su studentais. Studentų mokslinių darbų abstraktai yra surenkami ir sudedami į vieną leidinį, taip pat studentai gali dalintis savo hipotezėmis, iškilusiais sunkumais, rezultatais ir kita.